Al hozzászólása:

Lement 2 meccs, s akár elégedett is lehetnék a 3 ponttal, de nem vagyok a mutatott játék miatt.

A DAL meccsen végig fölényben volt az ellenfél, azonban ez kicsit csalóka volt, mert az ellentámadásaink folyamatos veszélyt jelentettek. Több volt a gól helyzetünk (a 2. harmad után a scoring chance 15-10 volt ide).Ettől függetlenül már a 2. harmadban úgy voltam vele, hogy a pontszerzéssel nagyon elégedett lennék. A végén mégis keserű szájízzel kezdtem nézni az OT-t, mert az utolsó másodpercben Thomasnak sikerült egy üres kapu mellé lőni (vagy fölé, már nem is tudom). OT-bengyakorlatilag esélyünk sem volt, főleg, hogy az utolsó 40 mp-cet hátrányban húztuk ki. 1 pont nem volt olyan rossz.

A SEA elleni 2 pont is több mint jó, mert hát a játékunk nem volt az. Számomra kiderült, hogy kurvára hiányzik ebből a csapatból egy ROR és egy Perron szintű játékos. Nem sok esélyünk volt a 2 pontra a rendes játékidőben. A SEA közelebb állt a győzelemhez. Az OT-ben pedig még ennyi sem. Az ellenfél korongot szerzett, s vagy 3x cserélt az első OT sorunkra. 2,5 percet volt benn Kyrou, Thomas, Faulk hármas. Kész csoda, hogy nem kaptunk ki.

A PP-nk az valami egészen borzasztó. Általánosságban elmondható, hogy jó, ha sikerül felűllnunk az utolsó 20 másodpercre. Szörnyű nézni a kínlódást. Sajnos játékban ott tartunk, ahol tavaly. Én már tavaly is edzőváltásban reménykedtem, mert nem látok semmi elképzelést a játékunkban. Belőjjük a korongot, aztán majd lesz valami. Más csapatok támadás vezetésében látni ahogy folyik a korong. Ahogy vak oldalra megy a passz, mert tudják, ott érkezik valaki. Nálunk nincs ilyen.